O firmie

Firma Mar-Bruk Marek Bauman jest solidnym i godnym zaufania wykonawcą trwałych i eleganckich nawierzchni z kostki brukowej oraz granitowej.

Od prawie 20 lat zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem utwardzanych nawierzchni z kostki brukowej oraz granitowej realizujemy projekty na małych powierzchniach po duże tereny przemysłowe i publiczne. Dzięki długoletniej współpracy z różnymi producentami możemy sprzedawać oraz dostarczać kostkę brukową oraz kruszywa dla klientów, którzy chcą utwardzać nawierzchnie we własnym zakresie.

 

O firmie
0 m2
Położonej kostki
0 %
Jakości
0
Zadowolonych klientów
0
Zrealizowanych projektów

Co nas wyróżnia

Otwartość na klienta

Zanim podejmiemy się pracy staramy się poznać oczekiwania oraz zrozumieć, co jest potrzebne naszemu klientowi. W oparciu o nasze doświadczenie proponujemy takie rozwiązanie, które rzeczywiście zaspokoi potrzebę klienta bez narażania go na niepotrzebne wydatki lub kolejne przebudowy czy poprawki w niedługim czasie.

Elastyczność

Uwzględniamy wizje klienta. Możemy wykonać pracę z powierzonych materiałów lub dostarczonych przez nas. Możemy dostarczyć materiały, które klient wykorzysta we własnych zakresie. Możemy wykonać pracę z materiałów z najwyższej półki ale też i z materiałów budżetowych. Możemy zrealizować projekt dostarczony przez klienta lub przygotować własny.

Trwałość wykonanego projektu

Zależy nam na zadowoleniu klienta oraz ograniczeniu ilości reklamacji. Dlatego szczególny nacisk kładziemy odpowiednie odwodnienia oraz na jakość podbudowy, aby wytrzymała obciążenia przez wiele lat. Zawsze proponujemy klientowi wykonanie pracy z materiałów od sprawdzonych dostawców, od których mamy najmniejszy odsetetek reklamacji.

Profesjonalizm

Gdy zaczynamy rozmowy z klientem o inwestycji wyobrażamy sobie efekt końcowy oraz planujemy poszczególne etapy wykonania realizacji oraz staramy się przewidzieć możliwe przeszkody wynikające na przykład ze specyfiki terernu oraz gruntu a także planujemy, jak się z nimi zmierzyć.

Nasi pracownicy

Globally, capital investors, policy makers and communities are seeking trusted partners who can deliver efficient, healthy, resilient, culturally

Jan Kowalski

Jan Kowalski

Kierownik

Jan Kowalski

Jan Kowalski

Brukarz

Anna Kowalska

Anna Kowalska

Księgowa

Anna Kowalska

Anna Kowalska

Projektantka

Nowe Gałki 6, 09-460 Nowe Gałki
Pon - Pt: 7:00-18:00

Copyright © 2020 MARBRUK All rights reserved.